Wiadomości branżowe

Dołącz do programu ?Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy?? w Siedlcach!

W piątek 6 lutego w Sali Widowiskowej Podlasie odbyło się spotkanie programu ?Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy?? w 2015 roku. Ponad 100 seniorów wzięło udział spotkaniu z fizjoterapeutami i dowiedziało się jak w skuteczny sposób walczyć z bólem stawów. Uczestnicy mieli możliwość wysłuchania wykładu dr Grażyny Brzuszkiewicz-Kuźmickiej, eksperta programu i Prezesa Mazowieckiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, na temat bólu stawów oraz udziału w ćwiczeniach ruchowych z fizjoterapeutami. Na każdego Seniora czekały również bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutami w Voltaren MAX Busie.

Seniorów z Siedlec, którzy nie mieli możliwości spotkania z programem, zapraszamy na stronę internetową www.rozruszajstawy.pl? gdzie znajdują się zestawy ćwiczeń i informacje, dzięki którym także oni będą mogli walczyć z bólem stawów.

O programie ?Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy??:

Z myślą o osobach cierpiących na uciążliwe bóle stawów, firma Novartis Poland, przy współpracy z Polskim Towarzystwem Fizjoterapii, stworzyła unikalny program ?Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy??. Program już od roku 2013 w praktyczny sposób uczy, jak walczyć z bólem stawów, a tym samym ? wspiera Seniorów w poprawie komfortu ich życia. Program bazuje na dwóch filarach walki z bólem stawów: stosowanie żelu przeciwbólowego oraz aktywność ruchową.

W ramach programu ?Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy??, Seniorzy w całej Polsce mogą korzystać z autorskiego, opracowanego przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii zestawu ?12 Ćwiczeń z Voltaren MAX? (również do pobrania ze strony internetowej www.rozruszajstawy.pl), a także wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach ruchowych z fizjoterapeutami w wybranych miastach.

Planowane działania w roku 2015 obejmują spotkania fizjoterapeutów z Seniorami w 12 miastach Polski, a także udostępnienie Mobilnego Centrum Informacji Voltaren MAX Bus dla Seniorów w całej Polsce. Więcej informacji na stronie internetowej: www.rozruszajstawy.pl

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Voltaren MAX. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy