BIZNES Problemy społeczne

Kobiece targi w Łodzi

Data publikacji: 2018-10-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kobiece targi w Łodzi
Kategoria: Problemy społeczne, BIZNES

Przez cały weekend 20 i 21.10.2018 w EXPO Łódź odbywać się będą Targi dla kobiet ALIBI. W czterech dedykowanych strefach, liczni wystawcy, zaprezentują produkty i usługi specjalnie przygotowane dla pań.

Kobiece targi w Łodzi Problemy społeczne, BIZNES - Przez cały weekend 20 i 21.10.2018 w EXPO Łódź odbywać się będą Targi dla kobiet ALIBI. W czterech dedykowanych strefach, liczni wystawcy, zaprezentują produkty i usługi specjalnie przygotowane dla pań.

 

 

Przez cały weekend 20 i 21.10.2018 w EXPO Łódź odbywać się będą Targi dla kobiet ALIBI. W czterech dedykowanych strefach, liczni wystawcy, zaprezentują produkty i usługi specjalnie przygotowane dla pań. Nie zabraknie również ekspertów, m.in.: Beaty Sadowskiej czy Dominiki Nawrockiej. Wydarzenie poprowadzi – Kamil Lemieszewski.

Wydarzenie będzie mieć postać targów, które zostaną podzielone na cztery strefy tematyczne: Moda i Uroda, Lifestyle, Rozwój osobisty oraz Strefa mama. W śród wystawców znalazły się takie firmy jak: Fit Fabric, Juki, Akademia Humasistyczno-Ekonomiczna, Veno, Mac Cosmetics czy Jaszpol.

Poza targami, planowane są również wystąpienia na scenie głównej. Nie zabraknie więc tematów związanych ze zdrowym stylem życia czy rozwojem osobistym. Wśród licznych prelegentów znalazła się między innymi Dominika Nawrocka – autorka książek dla kobiet na temat pieniędzy. Opowie ona jak skutecznie osiągnąć niezależność finansową. Gościem specjalnym będzie znana, polska dziennikarka – Beata Sadowska. Z kolei wydarzenie poprowadzi konferansjer, aktor i model – Kamil Lemieszewski.

Dla wszystkich odwiedzających planowane są również liczne konkursy oraz niespodzianki.

Wydarzenie honorowym patronatem objęli: Prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska; Marszałek Województwa Łódzkiego – Witold Stępnień; Gazeta Wyborcza; magazyn Wysokie Obcasy oraz radio Eska.

Targi dla kobiet ALIBI odbywać się będą przez cały weekend – 20 i 21.10.2018 w łódzkiej hali EXPO. Będzie to jedyne wydarzenie tego typu regionie, w całości poświęcona kobietom.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kobiece targi w Łodzi Problemy społeczne, BIZNES - Przez cały weekend 20 i 21.10.2018 w EXPO Łódź odbywać się będą Targi dla kobiet ALIBI. W czterech dedykowanych strefach, liczni wystawcy, zaprezentują produkty i usługi specjalnie przygotowane dla pań.
Hashtagi: #Problemy społeczne #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Problemy społeczne