Zdrowie

Lemon&Nada ? cytrynowe orzeźwienie marki Cappy

Warszawa, 14 maja 2009 r. Lemoniada – prosty, pyszny napój, który dawał nam w dzieciństwie orzeźwienie, gasił pragnienie i wprowadzał w beztroski nastrój. Tego lata marka Cappy proponuje nam powrót do tamtych czasów ? firmy z systemu Coca-Cola wprowadzają bowiem na rynek nowy produkt ? napój Lemon&Nada.

Lemoniada ? kiedy to było? Podawana przez mamę, kiedy wracaliśmy do domu po wielu godzinach zabawy, stała się symbolem beztroski, dobrego nastroju i orzeźwienia. Twórcy Lemon&Nady, firma Coca-Cola, nawiązując do emocji z tamtych czasów, przygotowali produkt, który także w dorosłym życiu pomoże nam odnaleźć humor, relaks i dystans do rzeczywistości.

Lemon&Nada (w tłumaczeniu z języka hiszpańskego: ?cytryna i nic?) to napój o prostej recepturze, doskonale gaszący pragnienie. Pozbawiona konserwantów Lemon&Nada oferuje przede wszystkim wyśmienity smak. Lemon&Nadę widać już z daleka na sklepowej półce. Klasyczny design śnieżnobiałego opakowania odzwierciedla charakter marki ? głównie jej prostotę.

Zanim Lemon&Nada trafiła na polskie półki, zadebiutowała w gorącej Hiszpanii. Pełni życia, kochający zabawę i słońce Hiszpanie pokochali Lemon&Nadę za prostą recepturę, smak i doskonałe orzeźwienie.

?Prosta receptura Lemon&Nady to doskonały, znany Polakom z dzieciństwa sposób na orzeźwienie i ugaszenie pragnienia. Lemon&Nada jest skierowana do osób, które z dystansem podchodzą do życia, lubią delektować się chwilami zabawy i relaksu. Opakowanie produktu oraz cała kampania promocyjna marki pod hasłem ?Im prościej tym lepiej? zostały zaprojektowane tak, by zarażać nas dobrym humorem. Znajdą się na nich cytryny i zabawne rysunki, komentujące z przymrużeniem oka naszą rzeczywistość? ? powiedział Sebastian Wężyk, kierownik marki Cappy w Coca-Cola Poland Services.

Lemon&Nada pojawi się na polskim rynku w połowie maja 2009. Będzie dostępna w dwóch smakach: tradycyjnym cytrynowym oraz cytrynowym z dodatkiem kardamonu. Produkt oferowany będzie w dwóch rodzajach opakowań: kartonowych 1L oraz PET 0,33L. Wartość kaloryczna 100ml Lemon&Nady wynosi 54 kcal.

Sugerowana cena opakowania 1L to 3,99 zł/szt; produkt w opakowaniu PET 0,33L kosztuje 2,39 zł/szt. Dystrybucja obejmie wszystkie kanały sprzedaży ? zarówno tradycyjny, jak i nowoczesny.

Lemon&Nada to kolejna propozycja firm z systemu Coca-Cola poszerzająca ofertę marki Cappy, która została wprowadzona ponownie na rynek w marcu ubiegłego roku. Obecnie oferta Cappy to aż 20 smaków, na bazie których stworzono soki nektary i napoje niegazowane odpowiadające potrzebom najbardziej wymagających konsumentów. Są wśród nich smaki premium ? jabłkowy naturalnie mętny oraz pomarańczowy z naturalnym miąższem. Oferują one łatwy sposób uzupełnienia codziennej diety całej rodziny w składniki odżywcze takie jak witamina C czy potas oraz fitoskładniki pochodzące z roślin. Poza tym w ofercie Cappy znajdziemy napoje niegazowane wyprodukowane na bazie soków owocowych, Cappy Ice Fruit oraz Cappy Junior, a także smaczny śniadaniowy miks owocowy ? Cappy Owocowe Śniadanie. W lutym tego roku na rynek weszła kolejna innowacja, Cappy Cała Pomarańcza ? produkt, który dzięki unikalnemu procesowi produkcji pozwalającemu na uzyskanie ekstraktów z wewnętrznej białej skórki owocu oraz jego rdzenia, zawiera dwa razy więcej fitoskładników niż tradycyjny sok pomarańczowy.

http://media.edelman.pl/pr/120920/cytryna-i-nic

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy