BIZNES Problemy społeczne

Lewiatan z kolejną turą pomocy dla szpitali

Data publikacji: 2020-12-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Lewiatan z kolejną turą pomocy dla szpitali
Kategoria: Problemy społeczne, BIZNES

83 palety z pomocą rzeczową trafi do 20 szpitali w całej Polsce, to II tura pomocy. Podczas I fali pandemii PSH Lewiatan 30 szpitalom w całej Polsce przekazał 50 palet z najbardziej potrzebnymi produktami takim jak: woda, środki dezynfekujące i artykuły higieniczne.

Lewiatan z kolejną turą pomocy dla szpitali Problemy społeczne, BIZNES - 83 palety z pomocą rzeczową trafi do 20 szpitali w całej Polsce, to II tura pomocy. Podczas I fali pandemii PSH Lewiatan 30 szpitalom w całej Polsce przekazał 50 palet z najbardziej potrzebnymi produktami takim jak: woda, środki dezynfekujące i artykuły higieniczne.

83 palety z pomocą rzeczową trafi do 20 szpitali w całej Polsce, to II tura pomocy;
Podczas I fali pandemii PSH Lewiatan 30 szpitalom w całej Polsce przekazał 50 palet z najbardziej potrzebnymi produktami takim jak: woda, środki dezynfekujące i artykuły higieniczne.

 

 

PSH Lewiatan podjęła decyzję o uruchomieniu kolejnej puli pomocy z przeznaczeniem na wsparcie personelu medycznego. Akcję koordynuje Fundacja Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb, która przy silnym wsparciu regionów przygotowuje akcję pomocy i przekazania niezbędnych produktów dla służb medycznych w 20 szpitalach w całej Polsce. Do szpitali trafią 83 palety z pomocą rzeczową.

 

Bliskość, partnerstwo, przedsiębiorczość i odpowiedzialność to wartości, którymi na co dzień kieruje się PSH Lewiatan. Dziś, w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego udowadnia, że nie są to puste słowa. 

 

– Darowizny placówkom medycznym zostaną przekazane przez niedawno powołaną do życia Fundację PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb, działającą w imieniu Lewiatan Holding oraz Spółek Regionalnych. Dzięki bliskim relacjom lokalnym, sieć Lewiatan może nieść pomoc tym, którzy naprawdę jej potrzebują. Pandemia najmocniej doświadcza szpitale, stąd decyzja o kolejnej turze pomocy skierowanej właśnie do nich.  –  mówi Katarzyna Długa, prezes zarządu Fundacji, która koordynuje akcję.

 

To kontynuacja działań pomocowych jakie Polska Sieć Handlowa Lewiatan we współpracy ze Spółkami Regionalnymi i 3200 sklepami należącymi do Sieci skierowała do placówek medycznych i szpitali w całej Polsce. Wiosną z pomocy Sieci skorzystało 30 szpitali, do których trafiło ponad 50 palet produktów, takich jak woda, środki dezynfekujące i artykuły higieniczne. Otrzymały je najbardziej dotknięte pandemią szpitale i placówki medyczne w całej Polsce.

 

– Jestem dumny, że pomimo wielu trudności z jakimi dziś borykają się sami przedsiębiorcy, znajdują oni chęć i czas, aby angażować się w pomoc dla tych, którzy w walce z pandemią stoją na pierwszej linii frontu. Wciąż docierają do nas informacje, że w wielu placówkach medycznych brakuje środków higienicznych czy wody, a nawet tak prozaicznych rzeczy jak długopisy. We współpracy z naszymi Spółkami Regionalnymi i franczyzobiorcami sprawdzamy jak możemy pomóc tym placówkom i w oparciu o te rozmowy szykujemy pomoc. – komentuje Robert Rękas, prezes zarządu Lewiatan Holding.  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Lewiatan z kolejną turą pomocy dla szpitali Problemy społeczne, BIZNES - 83 palety z pomocą rzeczową trafi do 20 szpitali w całej Polsce, to II tura pomocy. Podczas I fali pandemii PSH Lewiatan 30 szpitalom w całej Polsce przekazał 50 palet z najbardziej potrzebnymi produktami takim jak: woda, środki dezynfekujące i artykuły higieniczne.
Hashtagi: #Problemy społeczne #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Problemy społeczne