Zdrowie

Medytacje uzdrawiające

Fundacja Fundament prowadzi warsztaty dla osób, które chcą pozbyć się napięć emocjonalnych wywołanych silnym stresem, depresją bądź nerwicą. Dla każdego, kto pragnie zachować wewnętrzną równowagę. Najbliższe spotkanie odbędzie się 29 maja w Warszawie.

Nerwice, depresje, zaburzenia snu i układu pokarmowego to problemy, które można przezwyciężyć za pomocą medytacji. Wystarczy poznać kilka technik, które poprawią samopoczucie i złagodzą ból. Warsztat polecany jest osobom cierpiącym na schorzenia kręgosłupa, a także na zaburzenia rytmu serca czy ciśnienia krwi. Fundacja Fundament, organizując warsztaty z zakresu medytacji, oferuje możliwość zapoznania się z technikami odblokowującymi emocje. Dzięki temu uczestnicy mogą osiągnąć równowagę psychiczną i fizyczną, a tym samym doprowadzić do regeneracji organizmu.

Najbliższe spotkanie z cyklu ?Medytacje uzdrawiające? odbędzie się w dniach 29-30 maja 2010 roku w siedzibie Fundacji Fundament przy ulicy Koszykowej 24/7 w Warszawie. Zajęcia potrwają dwa dni, od 9:00 do 18:00, a ich koszt to 300 zł. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie Fundacji Fundament.

Fundacja Fundament powstała, aby poprawiać jakość życia. Oferowane przez nią warsztaty są lekarstwem na przepełnione stresem środowisko w którym większość z nas funkcjonuje na co dzień. Pomagają wejść w ciszę własnego wnętrza, odnaleźć harmonię i spokój, a także zachować równowagę wewnętrzną pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, troską o zdrowie i dobrym samopoczuciem. Ośrodek zlokalizowany w pięknej, przedwojennej kamienicy w sercu Warszawy zaprojektowano tak, by w relaksującej atmosferze ułatwiał wyciszenie zmysłów i odpoczynek zarówno od zgiełku miasta, jak i własnego umysłu.

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=1618887041

Similar Posts