BIZNES Problemy społeczne

Mlekpol przystępuje do akcji #GaszynChallenge i wspiera leczenie małej Hani

Mlekpol przystępuje do akcji #GaszynChallenge i wspiera leczenie małej

Data publikacji: 2020-07-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Mlekpol przystępuje do akcji #GaszynChallenge i wspiera leczenie małej Hani
Kategoria: Problemy społeczne, BIZNES

Mlekpol przystępuje do akcji #GaszynChallenge i wspiera leczenie małej Hani

Mlekpol przystępuje do akcji #GaszynChallenge i wspiera leczenie małej Hani Problemy społeczne, BIZNES - Mlekpol przystępuje do akcji #GaszynChallenge i wspiera leczenie małej Hani

Wykonywanie pompek lub przysiadów oraz przekazanie środków finansowych na leczenie dzieci, które zmagają się z rzadkimi chorobami – to główne założenia akcji #GaszynChallenge. Wyzwanie, które pierwotnie ukierunkowane było na pomoc dla Kubusia, cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni, swoim zasięgiem objęło już niemal cały kraj. Pojawiły się również nowe cele – m.in. zbiórka na leczenie małej Hani. Po nominacji ze strony Gminy Grajewo w pomoc dziewczynce zaangażowała się również SM Mlekpol.

Nominację ze strony władz lokalnych Gminy Grajewo przyjęliśmy z dużą radością, a dołączenie  Mlekpolu do akcji #GaszynChallenge było naturalną decyzją. Cieszy nas ogromne zaangażowanie pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska i miejsca pracy. Dotychczas w akcję włączyły się m.in. zakłady produkcyjne w Bydgoszczy, Mrągowie, Radomiu, Sokółce, Suwałkach, Sejnach i Kolnie. Pomoc najmłodszym nie jest nam obca – regularnie wspieramy lokalne inicjatywy angażujące dzieci i młodzież, szkoły specjalne, młodzieżowe kluby sportowe oraz domy dziecka i rodziny zastępcze. Czujemy dużą odpowiedzialność społeczną, ponieważ to my-dorośli, powinniśmy tworzyć odpowiednie warunki, aby zapewnić jak najpełniejszy rozwój młodego pokolenia – komentuje Edmund Borawski, prezes SM Mlekpol.

Nagrania z wykonywanego zadania przez pracowników spółdzielni można zobaczyć w mediach społecznościowych SM Mlekpol. Do akcji sukcesywnie dołączają kolejne zakłady i pracownicy SM Mlekpol.

Główne zasady akcji #GaszynChallenge

Przystąpienie do wyzwania następuje po nominacji uzyskanej ze strony innego uczestnika akcji. Na zrealizowanie zadania otrzymuje się 48 godzin, a nominowani powinni wykonać przynajmniej 10 pompek lub przysiadów. Następnie należy wesprzeć zbiórkę kwotą min. 5 zł, a w przypadku odmówienia wykonywania ćwiczeń – kwotą 10 zł. Ostatnim etapem jest nominowanie kolejnych osób, firm lub instytucji.

A to już wiesz?  THINKTANK i RWE wspólnie o miastach przyszłości.

Akcję można śledzić pod adresem – https://www.siepomaga.pl/hania.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Mlekpol przystępuje do akcji #GaszynChallenge i wspiera leczenie małej Hani Problemy społeczne, BIZNES - Mlekpol przystępuje do akcji #GaszynChallenge i wspiera leczenie małej Hani
Hashtagi: #Problemy społeczne #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy