Wiadomości branżowe

Najszybsza depilacja

Wiosną i latem każda kobieta chce pochwalić się piękną i zdrową skórą bez zbędnych włosków. Depilacja stanowi w tym okresie ważny punkt codziennej pielęgnacji. Aby osiągnąć oczekiwany efekt, zabieg musi być często powtarzany, co bywa czasochłonne a czasami wręcz nieprzyjemne. Co zrobić, żeby w natłoku codziennych

Wiosną i latem każda kobieta chce pochwalić się piękną i zdrową skórą bez zbędnych włosków. Depilacja stanowi w tym okresie ważny punkt codziennej pielęgnacji. Aby osiągnąć oczekiwany efekt, zabieg musi być często powtarzany, co bywa czasochłonne a czasami wręcz nieprzyjemne. Co zrobić, żeby w natłoku codziennych obowiązków zaoszczędzić czas dla siebie i jednocześnie cieszyć się gładką i zadbaną skórą?

Veet? wprowadza całkowitą innowacje w usuwaniuzbędnych wsłosków? krem, który umożliwia depilacje pod prysznicem i jednocześnie nawilża oraz odżywia skórę. Dzięki unikatowej kombinacji składników, krem utrzymuje się na ciele i działa podczas brania prysznica.

Gładka skóra bez żadnego wysiłku

Skóra kobiety jest delikatna i podatna na przesuszenia, szczególnie w partiach, które najczęściej podlegają depilacji - pachy, uda, łydki. Krem Veet? zwiera w swoim składzie mleczko lotosu i kompleks nawilżający, dzięki czemu dodatkowo ją odżywia, czyniąc przyjemną
oraz aksamitną w dotyku. Wystarczą zaledwie trzy minuty, by skóra stała się gładka bez żadnego wysiłku czy podrażnień, które towarzyszą standardowej depilacji.

Veet? Krem do depilacji pod prysznicem - działa kiedy Ty bierzesz prysznic

Krem Veet? należy nałożyć przed wejściem pod prysznic, a po jego zakończeniu, spłukać dokładnie miejsca poddawane depilacji i użyć miękkiej gąbki dołączonej do opakowania w celu usunięcia resztek kremu. Dokładny sposób użycia znajduje się w instrukcji załączonej do każdego produktu.

Z kremem do depilacji Veet?, włosy stają się słabsze niż podczas korzystania z maszynki do golenia a skóra nie jest narażona na podrażnienia i uszkodzenia.

Rekomendowana cena detaliczna: 24,99 PLN

Źródło Veet. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Co powinieneś wziąć pod uwagę, kupując rower

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy