Wiadomości branżowe

Narodowy test siły ? nowa aplikacja ING Życie

W przeciwdziałaniu chorobom nowotworowym kluczowa jest profilaktyka. By jej zasady stosować na co dzień trzeba mieć dużo wewnętrznej siły. Jakiej? Odpowiedzi na to pytanie pomoże udzielić nowa aplikacja ING Życie - „Narodowy test siły”, która pozwala sprawdzić jaki rodzaj wewnętrznej siły, pomagającej w stosowaniu profilaktyki nowotworowej, drzemie w Polakach. ING

W przeciwdziałaniu chorobom nowotworowym kluczowa jest profilaktyka. By jej zasady stosować na co dzień trzeba mieć dużo wewnętrznej siły. Jakiej? Odpowiedzi na to pytanie pomoże udzielić nowa aplikacja ING Życie - ?Narodowy test siły?, która pozwala sprawdzić jaki rodzaj wewnętrznej siły, pomagającej w stosowaniu profilaktyki nowotworowej, drzemie w Polakach.

ING Życie w ramach kampanii ?Ubezpiecz się i zrób rakowi wspak? stworzyło nową aplikację, dzięki której w kilka minut można sprawdzić, która siła pomagająca w stosowaniu profilaktyki w nas dominuje i w jakim stopniu. Każda z sił odnosi się do zasad pozwalających na zminimalizowanie ryzyka zachorowania na raka: siła rozsądku do badań, siła motywacji do aktywności fizycznej, siła wytrwałości do zdrowej diety, siła charakteru do pozytywnego myślenia, a siła odpowiedzialności do zabezpieczenia finansowego na wypadek choroby. Aplikacja oparta jest o mechanizm krótkiego testu - wystarczy odpowiedzieć na 6 prostych pytań, aby dowiedzieć się, jak siła w nas drzemie.

?Narodowy test siły? to aplikacja, która w sposób ciekawy i przystępny ma zwrócić uwagę ludzi na to jak ważna jest profilaktyka w zakresie zdrowia i finansów. Warto sprawdzić, która siła w nas dominuje, aby poznać swoje mocne strony i dowiedzieć się także nad czym powinniśmy jeszcze popracować, aby żyć lepiej - wyjaśnia Agnieszka Rzepkowska, Kierownik Marki ING Życie. ?Narodowy test siły? to okazja by motywować do myślenia o profilaktyce nowotworowej bliskich nam ludzi ? formuła tego narzędzia idealnie w tym pomaga. Użytkownicy aplikacji - do udziału w teście - mogą zapraszać swoich znajomych i pomóc im odkrywać w sobie jedną z 5 sił, by dowiedzieć się jak można zrobić rakowi wspak - dodaje Agnieszka Rzepkowska.

ING Życie od ponad półtora roku inicjuje i angażuje się w działania promujące profilaktykę nowotworową w sposób pozytywny, nie budzący strachu. Ubezpieczyciel jest partnerem kampanii społecznej ?Rak. To się leczy?, która obala mity na temat profilaktyki i poprzez niestandardową komunikację, zachęca do wdrożenia zasad zdrowego życia. Test będzie można zrobić do 3 czerwca włącznie, towarzyszyć mu będzie także konkurs.

A to już wiesz?  PZU uruchamia portal pzuzdrowie.pl

Aplikacja ?Narodowy test siły? oraz informacje o konkursie dostępne są na stronie FB:http://apps.facebook.com/testsily

Źródło ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy