BIZNES Problemy społeczne

NOWOROCZNY DAR SERCA DLA POMORSKICH KOTÓW

Data publikacji: 2015-01-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: NOWOROCZNY DAR SERCA DLA POMORSKICH KOTÓW
Kategoria: Problemy społeczne, BIZNES

Pomorski Koci Dom Tymczasowy otwiera Nowy Rok z mocnym wsparciem. Zwyciężył grudniową edycję Pomocy dla Schronisk, organizowaną przez Krakvet.pl i otrzymał wsparcie o wartości 17808 zł. W trwającej już od 6 lat akcji, Krakvet.pl przekazał w ten sposób blisko 890 tys. zł.

NOWOROCZNY DAR SERCA DLA POMORSKICH KOTÓW Problemy społeczne, BIZNES - Pomorski Koci Dom Tymczasowy otwiera Nowy Rok z mocnym wsparciem. Zwyciężył grudniową edycję Pomocy dla Schronisk, organizowaną przez Krakvet.pl i otrzymał wsparcie o wartości 17808 zł. W trwającej już od 6 lat akcji, Krakvet.pl przekazał w ten sposób blisko 890 tys. zł.

 „Cieszymy się, że po raz kolejny możemy wesprzeć organizację pomagającą zwierzętom. To dzięki zaangażowaniu naszych klientów i głosujących internautów kolejna organizacja otrzymuje szansę na poprawę swojej sytuacji. Pomorski Koci Dom Tymczasowy wnosi wiele dobra do życia lokalnej społeczności, czego dowodem jest sympatia głosujących i zwycięstwo w grudniowej edycji. Wierzę, że za sukcesem Pomorskiego Domu Tymczasowego stoi również duch świąt, który zachęcił sympatyków organizacji do okazania swojej solidarności i oddania głosu”– mówi Marek Batko, prezes Krakvet.pl.

Każdego miesiąca na forum sklepu Krakvet.pl klienci zgłaszają organizacje, które według nich powinny otrzymać wsparcie. W kolejnym etapie odbywa się głosowanie – organizacja, która otrzyma najwięcej głosów zostaje laureatem miesiąca. Zwycięzca akcji Pomoc dla Schronisk może zrealizować nagrodę w formie zamówienia najpotrzebniejszych produktów zoologicznych.

„Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na naszą organizację – dzięki Wam nasi podopieczni będą mieli pełne brzuszki. Mamy pod swoją opieką ponad 400 kotów, w tym stale od 80 do 120 zwierząt w domach tymczasowych. Rocznie nowe domy znajduje około 300 naszych podopiecznych. Prowadzimy dużą akcję pomocy kotom wolno bytującym na terenach gdyńskich stoczni. Pomagamy też pomniejszym stadom kotów żyjących na terenach Trójmiasta. Stale dokarmiamy ponad 300 kotów. Wygrana w konkursie zabezpieczy przed głodem naszych podopiecznych na kolejne kilka miesięcy” – mówi Marlena Pindras z Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego.

 

O FIRMIE:

KRAKVET to jeden z liderów branży zoologicznej w Polsce, firma prowadzi największy zoologiczny sklep internetowy w naszym kraju. Na przestrzeni lat Krakvet pod marką ZOOFAST został liczącym się graczem na najważniejszych rynkach europejskich. Produkty sprzedawane przez polską firmę dostępne są  już m.in. we Francji, Niemczech, Czechach, Słowacji, Belgii, Bułgarii, Rumuni, na Węgrzech  oraz Wielkiej Brytanii. W ofercie sklepu dostępne są produkty ekonomiczne, a także ekskluzywne, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających właścicieli. Krakvet oferuje szeroki wybór karm dla psów, karm dla kotów, przysmaków, zabawek, legowisk oraz innych produktów dla zwierząt. Sklep w swojej ofercie posiada asortyment znanych i cenionych marek m.in. Royal Canin, Eukanuba, Purina, Acana, Hill's, Brit, Animonda, Bozita oraz Bosch. www.krakvet.pl

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
NOWOROCZNY DAR SERCA DLA POMORSKICH KOTÓW Problemy społeczne, BIZNES - Pomorski Koci Dom Tymczasowy otwiera Nowy Rok z mocnym wsparciem. Zwyciężył grudniową edycję Pomocy dla Schronisk, organizowaną przez Krakvet.pl i otrzymał wsparcie o wartości 17808 zł. W trwającej już od 6 lat akcji, Krakvet.pl przekazał w ten sposób blisko 890 tys. zł.
Hashtagi: #Problemy społeczne #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Problemy społeczne