Wiadomości branżowe

Nowość w pielęgnacji blizn ? żel silikonowy Sutricon!

Blizna to taka ?pamiątka? na ciele, na którą narażona jest większość z nas. Może powstać z wielu powodów: w wyniku poparzenia, operacji czy chociażby trądziku. Jaki jest sposób na pozbycie się niechcianej blizny?

Metodą potwierdzoną w badaniach skuteczności jest pielęgnacja blizn żelem silikonowym[1]. Na polskim rynku już od kilku lat polecane są plastry silikonowe Sutricon, a obecnie pojawił się nowy produkt tej samej marki ? żel silikonowy Sutricon.

Żel silikonowy Sutricon pomaga w zmniejszeniu, rozjaśnieniu i wygładzeniu blizny. Najlepsze efekty uzyskuje się poprzez aplikację żelu połączoną z masażem blizny. Jego szczególną zaletą jest konsystencja, która nie pozostawia tłustego filmu, dzięki czemu nie brudzi odzieży. Specjalna formuła żelu Sutricon sprzyja wygodnemu masowaniu blizny. Dodatkowo pozostawia ona jedwabiście gładką i matową skórę (efekt silky), co może być szczególnie ważne dla osób z blizną w okolicach twarzy lub na odkrytych powierzchniach ciała.

Żel jest przezroczysty, bezwonny i hipoalergiczny.

Żel Sutricon jest już dostępny w dobrych aptekach oraz w sklepie Producenta ? DrogeriaZdrowie

[1] International clinical recommendations on scar management. Muste TA, Cooter RD, Gold MH, Hobbs FD, Ramelet AA, Shake-speare PG, Stella M, Teot L, Wood FM, Ziegler UE; International Advisory Panel on Scar Management. Plast Reconstr Surg. 2002 Aug; 110(2): 560-71.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło VERCO. Dostarczył

Similar Posts