Zdrowie

Podaruj mamie serce

Zawdzięczamy im to, kim jesteśmy. Każdego dnia zasługują na wszystko, co najlepsze. Jest jednak taki dzień, w którym w sposób szczególny możemy im podziękować. Co zrobić, aby w tym roku prezent dla mamy był wyjątkowy?

Kwiaty, ubrania, czekoladki – takie prezenty najczęściej otrzymują matki. Oczywiście kochają swoje dzieci tak bardzo, że ucieszą się z kolejnego porcelanowego słonika. Dla nich liczy się pamięć, a najcenniejszym podarunkiem jest po prostu czas z nimi spędzony. Szansą na wygranie niezapomnianych chwil z mamą jest wzięcie udziału w konkursie ?Podaruj Mamie serce? organizowanym w maju w aptekach Świat Zdrowia z okazji Dnia Matki. ? Chcemy, by zakupy w aptece nie wiązały się jedynie z nabyciem lekarstw, ale dawały także możliwość znalezienia ciekawego pomysłu na prezent ? mówi Michał Kiełpiński, kierownik marketingu Świat Zdrowia S.A. ? Zachęcamy pacjentów do ułożenia wyjątkowych i oryginalnych życzeń dla mamy, a w zamian dajemy im możliwość wygrania bonów o wartości 5000 zł na wymarzone wczasy lub relaks w SPA dla najbliższych (3 główne nagrody) oraz 30 upominków w postaci kart przedpłaconych VISA bonus+, o wartości 300 zł każda, na wspólne zakupy z mamą. Taki prezent z pewnością zostanie przez nią doceniony i na długo zapamiętany.

Vouchery turystyczne można realizować w renomowanych biurach podróży a bony SPA wykorzystać w najlepszych hotelach, pensjonatach i ośrodkach SPA w Polsce. Bony umożliwiają opłacenie wszystkich usług dostępnych w danym obiekcie: noclegów, wyżywienia, zabiegów, korzystania z infrastruktury rekreacyjnej.

Konkurs ma połączyć radość z wygrania nagrody z przyjemnością obdarowania najbliższej osoby czymś najcenniejszym ? wspólnie spędzonym czasem. To kolejna akcja, jaką Świat Zdrowia organizuje w aptekach. W marcu pacjentki wykazały się dużą kreatywnością pisząc o znaczeniu kobiecości, w kwietniu natomiast organizatorzy zachęcali do wiosennej metamorfozy i prowadzenia zdrowego trybu życia. ? Zaangażowanie pacjentów we wszelkiego rodzaju akcje pozwala im skoncentrować się na czymś innym niż choroba i pozytywnie postrzegać wizytę w aptece. ? mówi Andżelika Korczak, psycholog.

Kontakt:
Anna Łukasiewicz
Specjalista ds. PR
Świat Zdrowia S.A.
kom. 723 99 51 52
[email protected]
Świat Zdrowia S.A.

Firma Świat Zdrowia S.A. rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku, zatrudniając kilkadziesiąt osób. Dzięki prężnemu rozwojowi zespół powiększył się i stworzył szeroki program marketingowy, łączący zakupy w aptekach z dodatkowymi korzyściami ? zarówno dla pacjenta, jak i farmaceuty. Obecnie firma zrzesza ponad 1600 aptek. Przynależność do programu Świat Zdrowia oznacza atrakcyjne promocje cenowe, porady z zakresu zdrowia i urody, ale również specjalnie wyselekcjonowane nagrody dla członków Klubu Stałego Klienta. Dodatkowym atutem programu jest portal internetowy www.swiat-zdrowia.pl oraz miesięcznik ?Świat Zdrowia? dystrybuowany w aptekach.
Właścicielem spółki Świat Zdrowia jest GRUPA NEUCA.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:
Szczegóły konkursu:
1. W konkursie zwyciężą osoby, które ułożą najbardziej oryginalne życzenia dla mamy.
2. Aby wziąć w nim udział należy między 1 a 26 maja zakupić w aptece Świat Zdrowia suplement diety NURSEA Omnicardia.
3. Przy zakupie leku pacjent otrzyma kupon konkursowy oraz paragon, który trzeba zachować.
4. Na kuponie należy wpisać życzenia i wraz z załączonym paragonem wysłać go na adres: Konkurs, skr. pocztowa nr 20, 60-968 Poznań lub zalogować się na stronie www.swiat-zdrowia.pl i przez zakładkę konkursową wysłać życzenia drogą elektroniczną, zachowując kupon konkursowy wraz z paragonem do okazania w przypadku wygranej.
5. Z nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane najlepsze życzenia. Wyniki konkursu ukażą się 1 lipca br. na stronie internetowej www.swiat-zdrowia.pl oraz we wrześniowym numerze miesięcznika ?Świat Zdrowia?. Autorzy konkursu skontaktują się ze zwycięzcami telefonicznie lub mailowo.
http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=999647216

Similar Posts