BIZNES Problemy społeczne

Polski HR – A-trybut okrzyknięty Lodołamaczem!

Data publikacji: 2016-09-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Polski HR – A-trybut okrzyknięty Lodołamaczem!
Kategoria: Problemy społeczne, BIZNES

Już po raz 11. nagrodzono pracodawców wrażliwych społecznie w corocznej odsłonie ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze. Laureatem z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego została firma Polski HR – A-Trybut S.A.

Polski HR – A-trybut okrzyknięty Lodołamaczem! Problemy społeczne, BIZNES - Już po raz 11. nagrodzono pracodawców wrażliwych społecznie w corocznej odsłonie ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze. Laureatem z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego została firma Polski HR – A-Trybut S.A.

Już po raz 11. nagrodzono pracodawców wrażliwych społecznie w corocznej odsłonie ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze. Laureatem z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego została firma Polski HR – A-Trybut S.A., wspierająca osoby niepełnosprawne w poszukiwaniu zatrudnienia, działająca na rzecz otwartości i równych szans na rynku pracy. Konkurs Lodołamacze jest organizowany przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych i Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

– „Tworzenie społeczeństwa bez barier wymaga zaangażowania instytucji i firm kształtujących polski rynek pracy. Cieszę się, że możemy realizować tę misję i z powodzeniem przekonywać innych pracodawców o tym, że człowiek niepełnosprawny może być doskonałym pracownikiem, zaangażowanym w budowanie sukcesu firmy. Po raz kolejny zostaliśmy uhonorowani tytułem Lodołamacza, co utwierdza nas w przekonaniu, że podążamy we właściwym kierunku. To wyróżnienie jest dla nas nieocenionym motywatorem do dalszego działania. Dziękujemy za wyrazy uznania dla naszej pracy!” – komentuje Jarosław Witkowski, prezes zarządu Polski HR – A-Trybut S.A.  

 „Lodołamacze” to wszelkie instytucje oraz firmy, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. To przedsiębiorstwa, które pomagają w zatrudnieniu wykluczonych z rynku pracy, w przełamywaniu uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych, a także zachęcają do tworzenia nowych miejsc pracy dla niepełnosprawnych.

Małopolsko-świętokrzyska Gala Lodołamaczy 2016 odbyła się 12.09.2016 r w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki w Krakowie. Statuetki zostały rozdane w trzech kategoriach głównych: Zatrudnienie chronione, Otwarty Rynek oraz Instytucja. II miejsce w kategorii Otwarty Rynek zajął Polski HR – A-Trybut S.A. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Polski HR – A-trybut okrzyknięty Lodołamaczem! Problemy społeczne, BIZNES - Już po raz 11. nagrodzono pracodawców wrażliwych społecznie w corocznej odsłonie ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze. Laureatem z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego została firma Polski HR – A-Trybut S.A.
Hashtagi: #Problemy społeczne #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Problemy społeczne