LIFESTYLE Psychologia

#POWERDAY – kobiece spotkania, które mogą zmienić życie

Data publikacji: 2018-06-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: #POWERDAY – kobiece spotkania, które mogą zmienić życie
Kategoria: Psychologia, LIFESTYLE

Power Day to 8 godzin pełnych inspirujących spotkań, pozytywnej energii i wiedzy przekazywanej przez najlepszych – już 16 czerwca w Warszawie – z myślą o kobietach, które chcą poczuć się pewnie.

#POWERDAY – kobiece spotkania, które mogą zmienić życie Psychologia, LIFESTYLE - Power Day to 8 godzin pełnych inspirujących spotkań, pozytywnej energii i wiedzy przekazywanej przez najlepszych – już 16 czerwca w Warszawie – z myślą o kobietach, które chcą poczuć się pewnie.

Co jest ważne? Miłość, rodzina, praca? Jak sobie poradzić z coraz większą ilością zadań i oczekiwań, nie tracąc przy tym ważnych relacji? Jak rozpoznać kryzys zanim zniszczy nasze życie? Power Day to 8 godzin pełnych inspirujących spotkań, pozytywnej energii i wiedzy przekazywanej przez najlepszych. Katarzyna Miller, Miłosz Brzeziński, Olga Kozierowska i inne gorące nazwiska w jednym miejscu – już 16 czerwca w Warszawie – z myślą o kobietach, które chcą poczuć się pewnie – w biznesie i w życiu osobistym.

Power Day to cykl wykładów i porad indywidualnych.Wśród prelegentów znaleźli się:

Tatiana Mindewicz-Puacz – trener, psychoterapeuta, certyfikowany coach ICC, autorka książek, praktyk biznesu i właściciel agencji PR. Podczas wykładu „Luz i tak nie będę idealna” wyjaśni, jak odpuścić, zaakceptować siebie i dać sobie prawo do luzu, który… daje siłę.
Katarzyna Miller –  psycholożka, poetka i psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. W wykładzie „Jak być kochaną?” opowie o wyzwaniach we współczesnych związkach, stereotypach, które nadal wyznajemy i o tym, jak mimo różnic, zbudować udany i trwały związek.
Miłosz Brzeziński – autor, konsultant w zakresie efektywności osobistej i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, inspirator współpracujący z organizacjami na całym świecie. W trakcie wykładu „Już nigdy więcej nie dam się tak…” wytłumaczy, co powoduje, że stajemy się naiwni i jak takim nie być, a także jak budować zaufanie.
Olga Kozierowska – bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian. W wykładzie „Kry-zyski” zdradzi, jak wyjść z kryzysu i wyrwać się z błędnego koła.
Dagmara Skalska – pisarka, blogerka, inspiratorka. Swoim wystąpieniem będzie przekonywać, że egoizm to nie grzech.

Organizatorem merytorycznym Power Day jest Fundacja Sukces Pisany Szminką, a strategicznym Edipresse Polska SA. Power Day odbędzie się 16 czerwca 2018 r. w godz. 10.00 – 18.00 w Warszawie w Muzeum Polin. Więcej informacji na stronie www.powerday.polki.pl Bilety można zakupić online*.

*http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2182819&includeOnlybookable=true&x10=1&x11=powar

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
#POWERDAY – kobiece spotkania, które mogą zmienić życie Psychologia, LIFESTYLE - Power Day to 8 godzin pełnych inspirujących spotkań, pozytywnej energii i wiedzy przekazywanej przez najlepszych – już 16 czerwca w Warszawie – z myślą o kobietach, które chcą poczuć się pewnie.
Hashtagi: #Psychologia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Psychologia