Zdrowie

Przyszła Mamo, głosuj na Ustroniankę z Jodem!

Ustronianka z Jodem zdobywa coraz większe uznanie wśród klientów. O tym, że produkt zyskał ich sympatię świadczy zakwalifikowanie się do finału konkursu organizowanego przez miesięcznik ?Mam Dziecko?. To już ósma edycja plebiscytu, w ramach którego wyłaniane są najlepsze produkty dla kobiet w ciąży i świadomych mam.
Niedobór jodu w okresie ciąży dotyka aż 40% kobiet. Niski poziom tego pierwiastka może doprowadzić w krótkim czasie do wystąpienia problemów z tarczycą, które ciągną się potem latami.

Ustronianka z Jodem to produkt, który całkowicie pokrywa dzienne zapotrzebowanie na jod, a także poprawia metabolizm i zwiększa odporność organizmu. Jod jest szczególnie polecany kobietom w ciąży oraz okresie laktacji. Pierwiastek ten jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy – wywiera decydujący wpływ na rozwój i pracę mózgu, a także wspomaga układ nerwowy. Ustronianka z Jodem otrzymała rekomendację Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki oraz przewodniczącego Polskiej Komisji ds. Kontroli Zaburzeń Niedoboru Jodu ? profesora Zbigniewa Szybińskiego ? członka Światowej Organizacji Zdrowia.

O rozstrzygnięciu konkursu zadecydują Czytelnicy oraz Jury, w którym zasiądą m.in. lekarze specjaliści z dziedziny pediatrii i dermatologii oraz Joanna Koroniewska, znana i lubiana aktorka, a prywatnie mama rocznej Janiny.
Ustronianka z Jodem startuje w kategorii ?napoje? z numerem 154. Jeśli uważasz ją za produkt wartościowy i pomagający zadbać o zdrowie, swoje uznanie wyrazić możesz oddając głos poprzez wysłanie SMSa o treści MD.SP.154 na numer 7265 (koszt 2,44 z VAT) lub kartki pocztowej na adres redakcji miesięcznika ?Mam Dziecko?.
Wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody: Rowerek First Bike oraz 6 zestawów zabawek.

Dodatkowych informacji udziela:
Katarzyna Buczek
Manager ds. Public Relations w firmie Ustronianka
tel. +48 033 857 57 95 begin_of_the_skype_highlighting              +48 033 857 57 95      end_of_the_skype_highlighting, faks +48 033 854 28 01
e-mail: [email protected]

Similar Posts