Wiadomości branżowe

Schudnij dzięki grejpfrutom

Grejpfruty nie tylko dostarczają organizmowi wielu niezbędnych składników odżywczych, wzmacniają odporność oraz chronią przed chorobami. Dzięki temu, że przyśpieszają przemianę materii i ułatwiają spalanie tłuszczów, pomagają również w odchudzaniu.

Dieta grejpfrutowa nie jest zbyt uciążliwa. Polega na tym, że do każdego posiłku, który musi składać się ze zdrowych produktów, należy zjadać grejpfrut lub jego połowę albo wypijać szklankę soku grejpfrutowego. Jak mówi serwisowi infoWire.pl dietetyk Ewelina Bartniak ze Studia Sante, jest to dieta całkiem racjonalna ? przy jej stosowaniu kobieta powinna spożywać dziennie 1300 kcal, a mężczyzna ? 1700.

Na przejście na dietę grejpfrutową powinny się decydować osoby zdrowe, którym zależy na szybkim schudnięciu. Należy ją stosować przez 2 tyg. Powinno to pozwolić na zrzucenie od 3 do 5 kg.

Po zakończeniu diety nie wolno powrócić do dawnych, niezdrowych nawyków żywieniowych, gdyż pojawi się efekt jo-jo ? przestrzega Ewelina Bartniak. Najlepiej skorzystać z rad dietetyka, który podpowie, co zrobić, aby nie doszło do gwałtownego przyrostu wagi.dostarczył infoWire.pl
Źródło infoWire.pl. Dostarczył

Similar Posts