Wiadomości branżowe

Vitroft w nowym opakowaniu w sam raz na trzy miesiące

Najnowsza propozycja Ofta ? suplement diety Vitroft w nowym opakowaniu 90 kapsułek, jest przyjazna dla kieszeni i wystarczy na trzymiesięczny cykl  stosowania.

Ofta to zdobywca tytułu Rynkowy Lider Innowacji 2012. Wyróżnienie zostało przyznane za opracowanie i wprowadzenie na polski rynek nowoczesnych i niespotykanych dotąd rozwiązań w dziedzinie okulistyki.

Jednym z takich produktów jest Vitroft. To suplement diety z grupy nutraceutyków, czyli produktów uzupełniających dietę o substancje pochodzenia naturalnego.

Komórki naszego ciała, również te, z których składa się ludzkie oko, codziennie narażone są na uszkodzenia oksydacyjne (utlenianie) pod wpływem wolnych rodników tlenowych. Wolne rodniki przyśpieszają procesy starzenia i niekorzystne zmiany w organizmie. Antyoksydanty tworzą system obronny - wyłapują i neutralizują wolne rodniki, zanim zdążą uszkodzić komórki.

Jak długo należy stosować Vitroft?

Vitroft jest bogaty w antyoksydanty, dobroczynną witaminę  C oraz cynk, który pomaga w prawidłowym widzeniu. Jego skład to kompozycja składników aktywnych: L-lizyny, hesperydyny.

Dla najlepszych efektów zaleca się stosować preparat Vitroft w trzymiesięcznych cyklach, powtarzanych w zależności od indywidualnych potrzeb i zaleceń specjalisty. Nowe opakowanie Vitroft 90 kapsułek wystarczy na trzy miesiące stosowania, będzie również przyjazne dla kieszeni.

- ?Cieszę się, że preparat Vitroft, którego skład został opracowany przez polskich naukowców, spotkał się z zainteresowaniem pacjentów. Teraz mogą sięgnąć po opakowanie dostosowane do swoich potrzeb.? ? mówi Maciej Osęka, Prezes Ofta sp. z o.o.

Suplement diety Vitroft w opakowaniu 30 i 90 kapsułek dostępny jest w aptekach oraz sprzedaży internetowej: DrogeriaZdrowie.pl

 

 

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts