Zdrowie

Zdrowe stopy poniosą

Wśród koszulek noszonych niegdyś przez naszych celebrytów (np. “Jestem gejem”) nie znalazła się chyba żadna z napisem: “Pocą mi się stopy”. A wyznanie poczynione w ten sposób należałoby do podobnej kategorii – ujawniania wstydliwych dla większości z nas faktów.

Problem zdecydowanie należy do poważnych i dotyczy sporego odsetka populacji. Czy istnieje naturalny, niewymagający ostrzykiwania skóry botoksem, sposób na nadmierną potliwość stóp?

Odpowiedź brzmi: tak, a to za sprawą IMR advertising by PR, która podpisała z Laboratorium Farmaceutyczno-Kosmetycznym Natu-Pharm umowę na wiosenno-letnią promocję kosmetyków ratujących nasze stopy przed wzmożonymi wysiłkami. ?Przejdź przez lato suchą stopą? ? tak brzmi hasło kampanii zaproponowane przez warszawską agencję PR.

Laboratorium Natu-Pharm produkuje Aleonic, zmiękczający krem z aloesem i olejem krokoszowym, który przeciwdziała nadmiernemu wysuszaniu i rogowaceniu naskórka stóp, pastę Natupharm z szałwią i olejkiem miętowym skutecznie przeciwdziałającą nadmiernemu poceniu się stóp oraz zasypkę Undosal w sposób pożądany zapobiegającą nadmiernej potliwości stóp i maceracji skóry.

Tak zaopatrzeni możemy ruszać na każde szlaki, gdzie oczy i nogi poniosą.

?Nasza autorska kampania obejmie współpracę z mediami drukowanymi i internetowymi – prozdrowotnymi, kobiecymi, męskimi oraz parentingowymi? ? mówi Monika Iskandar, dyrektor zarządzająca IMR advertising by PR.

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=1151498584

hastagi na stronie:

#monika iskandar

Similar Posts